EY Podnikatelem roku ve Zlínském kraji je Stanislav Martinec, majitel a jednatel společnosti KOMA Modular

EY Podnikatelem roku 2017 ve Zlínském kraji se stal Stanislav Martinec, majitel naší společnosti KOMA MODULAR s.r.o. Výsledky krajského kola soutěže, kterou organizuje společnost EY, byly vyhlášeny 13.2. ve Zlíně. Naše firma již dříve vyhrála soutěž Inovační firma Zlínského kraje, Firmu roku 2015, byla také Firmou roku Zlínského kraje.

„Firma dlouhodobě navazuje na baťovské principy a nebojím se říct, že i na principy prvorepublikové, kdy směnka byla směnka a podnikatel byl podnikatel. Jsme tady od toho, abychom to postupně měnili v lepší,“ uvedl po vyhlášení Martinec.

Naše společnost je největším výrobcem modulárních staveb v tuzemsku. Ty od Stanislava Martince jsou celkem sofistikované moduly, ze kterých stavíme po celé Evropě i v zámoří.  Stavíme hotelové domy (jeden najdete třeba v centru Paříže), školy, sociální bydlení, ale taky showroomy a kanceláře.

A z naší valašské výrobní linky před dvěma lety sjel taky pavilon, který Česko reprezentoval na světové výstavě Expo 2015 v Miláně. Futuristickou modulární stavbu z bílého plechu tehdy navštívily dva miliony lidí a vzbudila mezinárodní ohlas – získala i medaili za architekturu.

„Toto ocenění je pro mne zdrojem radosti, dojetí, vzpomínek a poctivé energie, protože naši firmu KOMA budujeme již 25 let. Od samotného počátku navazujeme na baťovské a prvorepublikové principy a upřímně se těším na dalších 25 let budování oboru modulární výstavby v České republice i v Evropě," sdělil své první dojmy vítěz Stanislav Martinec ze společnosti KOMA MODULAR s.r.o.

„Společnost KOMA MODULAR patří mezi firmy, které si kvalitou svých výrobků vydobyla místo nejen na českém, ale i světovém trhu. Jsem rád, že právě takové firmy sídlí ve Zlínském kraji," uvedl hejtman Zlínského kraje Jiří Čunek.


Jsme držiteli ocenění Firma roku, Český lídr, Štiky českého byznysu, Exportér roku, Inovační firma a Slušná firma.

CERTIFIKACE

AQAP 2110

Osvědčení o shodě systému jakosti s požadavky ČSN EN ISO 9001:2016, ČOS 051672
C

Začněte odebírat náš E-bulletin

Odběrem našeho měsíčního ebulletinu získáte přehled o dění ve světě modulární architektury i o novinkách systému modulární výstavby KOMA.
Scroll Down Scroll down
 
POSLAT POPTÁVKU