KOMA postavila další školskou stavbu

Za téměř dvacet pět let existence společnosti KOMA jsme realizovali více jak padesát modulárních školských staveb. Školství je oblast, na kterou se KOMA zaměřila jak po inovativní stránce, tak po té popularizační. KOMA byla první firmou, která v České republice postavila modulární školku a za ta léta si získala obecný respekt i důvěru investorů. To je velmi důležité, neboť i v oblasti modulární výstavby platí přísloví „když dva dělají totéž, není vždy to totéž“.

Jednou z posledních KOMA realizací v oblasti modulárních školských staveb je nízkoenergetická mateřská školky v Podolí u Brna, která byla slavnostně otevřena 29. 8. 2014. Budova je postavena z velkoformátových modulů Comfort, je o celkové rozloze 418 m2 a ve dvou třídách poskytne prostory pro 50 dětí. Mateřská školka je opatřena zateplovacím systémem s probarvenou omítkou a splňuje energetický štítek B pro nízkoenergetickou budovu. Učebny jsou vybaveny podlahovým topením. Již na první pohled je zřejmé, že modulární výstavba není v žádném ohledu horší, než výstavba konvenční, naopak, rychlost výstavby modulárním systémem KOMA nemám konkurenci. Věříme, že i tato školská stavba, která vznikla díky dotacím z Evropské unie, pomůže zbořit mýtus, že výstavba pomocí modulů je výstavba z unimobuněk, či nehezkých stavebních kontejnerů.


Jsme držiteli ocenění Firma roku, Český lídr, Štiky českého byznysu, Exportér roku, Inovační firma a Slušná firma.

CERTIFIKACE

AQAP 2110

Osvědčení o shodě systému jakosti s požadavky ČSN EN ISO 9001:2016, ČOS 051672
C

Začněte odebírat náš E-bulletin

Odběrem našeho měsíčního ebulletinu získáte přehled o dění ve světě modulární architektury i o novinkách systému modulární výstavby KOMA.
Scroll Down Scroll down
 
POSLAT POPTÁVKU