Modulární sídlo s bazénem

Modulární dům s bazénem navržený v ateliéru MODSCAPE. ukazuje, že i velkoryse pojatá sídla lze vytvořit pomocí modulární výstavby. Dům v Berry v Novém Jižním Walesu v Austrálii vytváří svým obyvatelům dokonalé víkendové útočiště kryté před zraky okolí.

Cílem architektů bylo vytvořit vzdušný pavilon. Modulární stavba z 11 modulů, se svou podlahovou výměrou 465 m2, s velkou otevřenou kuchyní/jídelnou/obytnou zónou, vyhovuje veškerým funkčním požadavkům na moderní, udržitelný design. Za dřevěnými panely jsou umístěny technické prostory a je zde ukryto i schodiště, které vede nahoru do další obytné části. Otevřený vnitřní prostor, který spojuje kuchyň s jídelnou a obývacím pokojem dokazuje variabilitu použitého modulárního systému. Cihlové omítnuté stěny nejen vytváří soukromí, ale plní i ochrannou funkci. Dům se vyznačuje protáhlým pravoúhlým tvarem, který využívá sluneční paprsky od severu a je jakýmsi propojením s okolní buší a idylickou horskou krajinou. Navenek působí dům skoro jako pevnost, uvnitř však ukazuje svou laskavou tvář a interiér s množstvím dřevěných prvků a slunečních paprsků dopadajících skrze velké prosklené plochy působí útulným a přátelským dojmem.

 


Jsme držiteli ocenění Firma roku, Český lídr, Štiky českého byznysu, Exportér roku, Inovační firma a Slušná firma.

CERTIFIKACE

AQAP 2110

Osvědčení o shodě systému jakosti s požadavky ČSN EN ISO 9001:2016, ČOS 051672
C

Začněte odebírat náš E-bulletin

Odběrem našeho měsíčního ebulletinu získáte přehled o dění ve světě modulární architektury i o novinkách systému modulární výstavby KOMA.
Scroll Down Scroll down
 
POSLAT POPTÁVKU