Modulární administrativní budova pro Volkswagen Slovakia

Naše sesterská organizace KOMA SLOVAKIA získává díky kvalitním výrobkům KOMA náročné zákazníky na Slovensku. Jedna z posledních realizací je rozšíření administrativní budovy pro nadnárodní koncern Volkswagen v Bratislavě. Modulární budova je umístěná v areálu Volkswagen Slovakia přímo u vstupu do bratislavského areálu.

Třípodlažní objekt slouží pro technické pracovníky vyrábějící modely značek Audi, Porsche a Volkswagen. Celá budova byla postavena ze 114 modulů rozměrů 7.500 x 2.990 x 3.063 mm, které vyhovují všem technickým požadavkům, které musí splňovat výrobní administrativní budovy z hlediska požární ochrany, tepelnětechnických, zvukových a statiských vlastností a samozřejmě bezpečnosti a hygieny. Nemenší míra pozornosti byla kladena i na design budovy.

KOMA SLOVAKIA stále více prokazuje schopnost vyhovět i těm nejnáročnějším zákazníkům z podnikatelské nebo komunální sféry. 


Jsme držiteli ocenění Firma roku, Český lídr, Štiky českého byznysu, Exportér roku, Inovační firma a Slušná firma.

CERTIFIKACE

PAVUS

Obytný a sanitární kontejner TYP C3, StandardLine

AQAP 2110

Osvědčení o shodě systému jakosti s požadavky ČSN EN ISO 9001:2016, ČOS 051672
C

Začněte odebírat náš E-bulletin

Odběrem našeho měsíčního ebulletinu získáte přehled o dění ve světě modulární architektury i o novinkách systému modulární výstavby KOMA.
Scroll Down Scroll down
 
POSLAT POPTÁVKU