Sociální byty Hamburg, D

Zařazení
Realizace pro bydlení – Sociální bytové domy
Rok realizace
2012
VÝROBKOVÁ ŘADA
StandardLine
Země realizace
Německo
Technické specifikace
Počet modulů
18
Délka výroby
2 týdny
Délka stavby
1,5 týdne
Užitná plocha
324 m2

Modulární výstavba má několik základních a dominantních výhod – rychlost výstavby, variabilitu a cenovou dostupnost. Tyto jednoznačné vlastnosti si již řadu let uvědomují zejména v zahraniční, kde je naprosto běžným jevem využívání obytných kontejnerů jak k trvalému či střednědobému obývání, tak k výuce či podnikání. Jedním z takových příkladů je i jedna z posledních realizací řešená systémem KOMA. Jedná se o 11 bytových domů určených pro sociální bydlení v německém Hamburku.

Stavbu realizovala německá firma COMMA, která budovy doplnila o sekundární sedlovou střechu. Bytové domy poskytují domov 40 rodinám sociálně slabých občanů a imigrantů. V devíti bytových domech je po čtyřech bytech, ve zbývajících dvou domech se nachází kromě tří bytů prádelna a společenská místnost. Každý byt má vlastní koupelnu, sociální zařízení, kuchyň a dva nebo tři pokoje. Doba výstavby trvala na místě neuvěřitelné pouhé dva týdny!

Jsme držiteli ocenění Firma roku, Český lídr, Štiky českého byznysu, Exportér roku, Inovační firma a Slušná firma.

CERTIFIKACE

PAVUS

Obytný a sanitární kontejner TYP C3, StandardLine

AQAP 2110

Osvědčení o shodě systému jakosti s požadavky ČSN EN ISO 9001:2016, ČOS 051672
C

Začněte odebírat náš E-bulletin

Odběrem našeho měsíčního ebulletinu získáte přehled o dění ve světě modulární architektury i o novinkách systému modulární výstavby KOMA.
Scroll Down Scroll down
 
POSLAT POPTÁVKU