KOMA Modular se zapojila do projektu Zelená firma

Zelená firma je projekt určený všem společnostem, které nejsou lhostejné k životnímu prostředí a uvědomují si svou sociální zodpovědnost. Společnost KOMA Modular se teď připojila k bezmála dvěma tisícům společností, jež svým zaměstnancům umožňují sběr drobných elektrozařízení a baterií. Hlavním cílem projektu je zabránit tomu, aby elektroodpad končil na skládkách komunálního odpadu.

Do prostoru firmy byl umístněn sběrný box, kam lze uložit drobný elektroodpad jako vysloužilé baterie, kalkulačky, mobilní telefony nebo elektronické hračky, které by za normálních okolností skončily v běžném směsném odpadu. Pro obsah sběrného boxu a firemní elektroodpad bude zajištěn hromadný svoz, třídění a následná ekologická likvidace neziskovou společností Rema, jenž je iniciátorem celého projektu Zelená firma. KOMA tak potvrdila svůj zodpovědný přístup k ekologii, recyklaci a udržitelnosti jako takové.

 


Jsme držiteli ocenění Firma roku, Český lídr, Štiky českého byznysu, Exportér roku, Inovační firma a Slušná firma.

CERTIFIKACE

AQAP 2110

Osvědčení o shodě systému jakosti s požadavky ČSN EN ISO 9001:2009, ČOS 051622

Začněte odebírat náš E-bulletin

Odběrem našeho měsíčního ebulletinu získáte přehled o dění ve světě modulární architektury i o novinkách systému modulární výstavby KOMA.
Scroll Down Scroll down