KOMA podpořila knihu „Letadlem kolem světa“

KOMA se dlouhodobě hlásí k Baťovskému odkazu, který změnil tvář Zlínského kraje. To je jeden z důvodů, proč se rozhodla podpořit vydání knihy „Letadlem kolem světa“. Nově vydaná kniha je doplňkem ke knize  J.A. Bati „Za obchodem kolem světa“, kterou společnost KOMA také podpořila.

V době od 6. ledna 1937 do 1. května 1937 vykonal průmyslník Jan Antonín Baťa s posádkou v letounu Lockheed Electra významnou obchodní cestu kolem světa. Letadlo vykonalo cestu dlouhou cca 34 200 km. Kniha je transkripcí palubního deníku mechanika Josefa Engliše a beletristického deníku lékaře výpravy Waltera Rechta. „Publikace ukazuje nejen obchodní stránku cesty, osobnost Jana A. Bati, profily členů posádky, ale také dokumentuje jedinečný výkon čs. letectví, neboť obchodní letectví se začalo rozvíjet právě v koncernu Baťa., vysvětluje marketinkový ředitel KOMA Martin Hart důvody k podpoře knihy.


Jsme držiteli ocenění Firma roku, Český lídr, Štiky českého byznysu, Exportér roku, Inovační firma a Slušná firma.

CERTIFIKACE

AQAP 2110

Osvědčení o shodě systému jakosti s požadavky ČSN EN ISO 9001:2009, ČOS 051622

Začněte odebírat náš E-bulletin

Odběrem našeho měsíčního ebulletinu získáte přehled o dění ve světě modulární architektury i o novinkách systému modulární výstavby KOMA.
Scroll Down Scroll down
 
POSLAT POPTÁVKU