KOMA uvedla na trh unikátní City moduly

KOMA Modular dostála pověsti jedné z nejinovativnějších firem ve svém oboru a uvedla na trh unikátní CITY modul, který nemá v obytných modulech a kontejnerech relevantní konkurenci. První místo, kde se CITY moduly v upravené verzi objevily, bylo nádvoří Místodržitelského paláce Moravská galerie v Brně. Tam širokou veřejnost zaujaly v provedení beze stěn a nabídly návštěvníkům galerie prostor k odpočinku v místech, které před jejich instalací neměla plnohodnotné využití.

CITY moduly z architektonické dílny ateliéru Chybík+Krištof AA jsou unikátní zejména svým tvarem. Nejedná se totiž o běžný kvádr, nýbrž o hranol lichoběžníkového tvaru. Architekti navrhli prototyp, jehož tvar si nechala KOMA Modular patentovat. Tímto atypickým tvarem nabízí různé architektonicky a umělecky atraktivní modulární sestavy. „Po dlouhých úvahách jsme chtěli zákazníkům nabídnout něco unikátního i v oblasti pronájmu. Když ovšem architekti Chybík a Krištof přišli s nápadem CITY modulů, byli jsme nadšeni. CITY moduly mohou být skvělým řešením jak pro drobné podnikatele, tak pro organizátory festivalů, ale i firmy, které svými nemovitostmi a sídly chtějí ilustrovat svoji jedinečnost“, vysvětluje Martin Hart záměry společnosti KOMA, která plánuje masovou výrobu za účelem pronájmu i prodeje.


Jsme držiteli ocenění Firma roku, Český lídr, Štiky českého byznysu, Exportér roku, Inovační firma a Slušná firma.

CERTIFIKACE

PAVUS

Obytný a sanitární kontejner TYP C3, StandardLine

AQAP 2110

Osvědčení o shodě systému jakosti s požadavky ČSN EN ISO 9001:2016, ČOS 051672
C

Začněte odebírat náš E-bulletin

Odběrem našeho měsíčního ebulletinu získáte přehled o dění ve světě modulární architektury i o novinkách systému modulární výstavby KOMA.
Scroll Down Scroll down
 
POSLAT POPTÁVKU