Modulární zázemí v nejmodernějším Akvaparku na Novomlýnských nádržích u Mikulova

Na začátku letošních prázdnin byl otevřen jeden z největších a nejmodernějších akvaparků ve střední Evropě u břehů Novomlýnských nádrží v Pasohlávkách nedaleko Mikulova v České republice. KOMA v Pasohlávkách vybudovala modulární zázemí vodního lyžování.

Akvapark Aqualand Moravia má rozlohu téměř osmi fotbalových hřišť a svými službami a vybavením chce oslovit jak návštěvníky z České republiky, tak ze zahraničí - zejména z nedalekého Rakouska. Již z těchto cílů je zřejmé, že akvapark musí mít vysokou úroveň ve všech sférách, nejen ve funkčnosti atrakcí, ale také v zázemích určených jak pro personál, tak pro hosty. I proto si investor vybral naší společnost, aby mu vybudovala zázemí pro vodní sporty, kde je největším lákadlem právě vodní lyžování řešené speciálním tažným zařízením, tedy bez použití vodních člunů.

Jsme potěšeni, že se modulární KOMA výstavba dostala již do takové úrovně, že si ji vybírají skutečně nároční zákazníci. Dalším pozitivním aspektem je i to, že do tohoto zázemí přijde celá řada hostů, kteří se na vlastní kůži budou moci seznámit s úrovní KOMA výstavby. I proto nám vždy záleží na tom, aby naše výrobky měly tu nejvyšší kvalitu, neboť sami sobě dělají reklamu. 

Investor se rozhodl pro modulární KOMA zázemí zejména z důvodu rychlosti. Původně měla být celá stavba řešena jako dřevostavba, ale vleklé jednání s architekty a plánovaným dodavatelem ohrozily konečný termín výstavby a vzniklo tak nebezpečí úniku finančních prostředků. Proto se maďarský investor obrátil na nás, neboť u nás našel jak garanci kvality, ceny a termínu dodání, tak odpovídající design, který na první dojem navozuje původní záměr dřevěné stavby. Navíc však budova dodaná od nás zaručila splnění potřebné protipožární odolnosti, statiky a teplnětechnických vlastností. Klient si také chválil to, že všechny potřebné dokumenty potřebné k bezproblémové kolaudaci od naší společnosti dostal přehledně, bez chyb a včas.

Nakonec tak můžeme konstatovat, že tato realizace skvěle naplňuje naši představu o modulární KOMA výstavbě, u které nezáleží jen na samotné stavbě, ale také na komplexních špičkových službách. 


Jsme držiteli ocenění Firma roku, Český lídr, Štiky českého byznysu, Exportér roku, Inovační firma a Slušná firma.

CERTIFIKACE

AQAP 2110

Osvědčení o shodě systému jakosti s požadavky ČSN EN ISO 9001:2016, ČOS 051672
C

Začněte odebírat náš E-bulletin

Odběrem našeho měsíčního ebulletinu získáte přehled o dění ve světě modulární architektury i o novinkách systému modulární výstavby KOMA.
Scroll Down Scroll down
 
POSLAT POPTÁVKU