V kontejneru o kontejnerech

Modulární a kontejnerová architektura pozvolna získává svoji pozici také v České republice. Západočeská metropole Plzeň je jedno z měst, které v květnu a červnu 2013 hostí unikátní projekt „Kontejnery k světu“, jež lze považovat za první skutečně významný počin propojení fenoménu kontejneru-modulu s veřejným prostorem. Marketingový ředitel KOMA Modular byl na akci pozván jakožto jeden z autorů knihy „I love Module“, aby přednášel o modulární architektuře a modulární výstavbě.
Nápad vydat knihu o modulární architektuře vznikl u nás ve firmě, která její vydání kompletně zafinancovala a dala si tak dárek ke 20. narozeninám na podzim minulého roku. O její kvalitě svědčí nejen to, že vyšla v nakladatelství ČVUT, ale také právě její společenský dopad, který je demonstrován mimo jiné i pozvánkou na zmiňovaný festival „Kontejnery k světu“. Martin Hart tak prezentoval v Čechách dosud ne zcela zavedený fenomén - modulární architekturu, přičemž v diskuzi s diváky odpovídal na detaily z oblasti výroby, výstavby a možnostech modulární výstavby.;


Jsme držiteli ocenění Firma roku, Český lídr, Štiky českého byznysu, Exportér roku, Inovační firma a Slušná firma.

CERTIFIKACE

AQAP 2110

Osvědčení o shodě systému jakosti s požadavky ČSN EN ISO 9001:2016, ČOS 051672
C

Začněte odebírat náš E-bulletin

Odběrem našeho měsíčního ebulletinu získáte přehled o dění ve světě modulární architektury i o novinkách systému modulární výstavby KOMA.
Scroll Down Scroll down
 
POSLAT POPTÁVKU