První Vizovické moduly pro český pavilon EXPO

Výstavba českého pavilonu EXPO 2015 v Miláně je již v plném proudu. V první polovině července KOMA i přes technické problémy ze strany hostitelské země dokázala realizovat dodávku první várky modulů pro výstavbu českého pavilonu EXPO v Miláně. Tento pavilon na sebe poutá v široké veřejnosti pozornost nejen díky expozicím, ale také tím, jakým systémem je pavilon stavěn. Jedná se totiž o vizovický modulární systém KOMA.

Jak unikátní modulární systém KOMA funguje, i u tak náročného projektu jako je Český pavilon EXPO 2015, se lze dočíst například na webu Českého rozhlasu, kde vedoucí logistiky KOMA Ladislav Slámečka popisuje systém výstavby. „KOMA na místo doveze plošné kovové konstrukce, které teprve na stavební parcele sestaví do třírozměrné dimenze. Z toho následně sestavíme pavilon. Myslím, že je velice zajímavá myšlenka recyklovatelnosti stavby a jejího dalšího využití. Není to ztracená investice, protože po ukončení Expa pavilon zase rozebereme a chtěli bychom ho postavit znovu někde na území České republiky.“ KOMA je hrdým stavitelem obrazu Česka na světové výstavě.


Jsme držiteli ocenění Firma roku, Český lídr, Štiky českého byznysu, Exportér roku, Inovační firma a Slušná firma.

CERTIFIKACE

AQAP 2110

Osvědčení o shodě systému jakosti s požadavky ČSN EN ISO 9001:2016, ČOS 051672
C

Začněte odebírat náš E-bulletin

Odběrem našeho měsíčního ebulletinu získáte přehled o dění ve světě modulární architektury i o novinkách systému modulární výstavby KOMA.
Scroll Down Scroll down
 
POSLAT POPTÁVKU