Školka Kubiland z modulů M3, Brno, CZ

Zařazení
Realizace školské – Mateřské školy
Rok realizace
2013
VÝROBKOVÁ ŘADA
ComfortLine
Země realizace
Česká republika
Technické specifikace
Počet modulů
7
Délka výroby
1 týden
Délka stavby
1 týden
Užitná plocha
227 m2

O tom, že z KOMA modulů lze postavit kvalitní mateřskou školku již nemusíme příliš přesvědčovat. Tato školka v Brně si však přesto zaslouží zvýšenou pozornost. Jedná se totiž o první mateřskou školku, která je sestavena z modulů řady ComfortLine. Tyto unikátní luxusní moduly jsou vyvinuty naší firmou a nemají mezi jinými moduly konkurenci.

Mateřská školka je postavena pouze ze 7 modulů o celkové rozloze 227 m2. ComfortLine jsou totiž moduly nejen unikátní tím, že zcela popírají kontejnerový vzhled, ale zejména díky svým rozměrům. Jeden modul má rozměry 9x3,6m o světlé výšce 2,7m. Proto umožňují vytvořit velký otevřený prostor bez sloupů, který je více než kde jinde praktický právě u mateřských školek, neboť děti mají dostatečně veliký prostor k pohybu bez omezení. Herna, která je tvořena 4 moduly, tak nabízí luxusní prostor 130 m2.

Při výběrů interiérových materiálů byl kladen důraz na design a luxusní vzhled, v sanitární části byly zvoleny fialové skleněné příčky a veselý obklad, v herně měkčené PVC.

Jsme držiteli ocenění Firma roku, Český lídr, Štiky českého byznysu, Exportér roku, Inovační firma a Slušná firma.

CERTIFIKACE

PAVUS

Obytný a sanitární kontejner TYP C3, StandardLine

AQAP 2110

Osvědčení o shodě systému jakosti s požadavky ČSN EN ISO 9001:2016, ČOS 051672
C

Začněte odebírat náš E-bulletin

Odběrem našeho měsíčního ebulletinu získáte přehled o dění ve světě modulární architektury i o novinkách systému modulární výstavby KOMA.
Scroll Down Scroll down
 
POSLAT POPTÁVKU