Marketér roku 2010

Marketingové aktivity naší firmy nezůstaly nepovšimnuty odborné veřejnosti. Již šestým rokem oceňovala Česká marketingová společnost nejúspěšnější marketéry, které nazývá jako Oskary světa marketingu. Tato soutěž má tu zvláštnost, že se do ní nemůže nikdo přihlásit sám, ale že musí být navržen důvěryhodnou osobou. V tomto roce navrhl na toto ocenění doc. Kozák z TUB ve Zlíně našeho marketingového ředitele Martina Harta.

Aktivity naší firmy byly oceněny předáním „malého delfína". Tímto oceněním bylo ohodnoceno ještě dalších šest marketérů z různých firem v České republice. Hlavní cenu „Velkého delfína" získal Ing. Jiří Rückl z firmy RÜCKL CRYSTAL a.s. za podporu a rozvoj marketingu při zvyšování konkurenční schopnosti českého průmyslu.

Vyhlášení výsledků soutěže se uskutečnilo v podvečer 11. května 2011. Příjemné prostředí nejen laureátům, ale i všem přítomným hostům vytvořilo průvodní slovo zkušeného a vtipného moderátora Jana Pokorného v příjemném klasickém prostředí Divadelního sálu Klubu Lávka na Novotného lávce v Praze 1 s historickým rámcem Karlova mostu a působivým výhledem na Hradčany spolu s vystoupením dvou hudebních skupin. Pro vítěze byli připraveni křišťáloví delfíni z českého skla v čele s Velkým modrým delfínem. Na oceněné i nominované čekaly kromě diplomů i mnohé věcné dary od sponzorů a partnerů soutěže.


Jsme držiteli ocenění Firma roku, Český lídr, Štiky českého byznysu, Exportér roku, Inovační firma a Slušná firma.

CERTIFIKACE

AQAP 2110

Osvědčení o shodě systému jakosti s požadavky ČSN EN ISO 9001:2016, ČOS 051672

Začněte odebírat náš E-bulletin

Odběrem našeho měsíčního ebulletinu získáte přehled o dění ve světě modulární architektury i o novinkách systému modulární výstavby KOMA.
Scroll Down Scroll down
 
POSLAT POPTÁVKU