KOMA pomáhala lidem zasaženým povodněmi

V uplynulém měsíci byla naše republika zasažena silnými dešti, které v mnoha případech přerostly až do záplav. V KOMA RENT jsme se rozhodli pomoci lidem, kteří byli zasaženi povodněmi a přišli tak o majetek, popř. i střechu nad hlavou. Nabídli jsme zapůjčení obytných kontejnerů zdarma. Jako první se o pomoc přihlásily České Kopisty, respektive Městský Úřad Terezín, se žádostí o tři kontejnery pro tři místní rodiny v nouzi.

Voda již opadla a přesto, že se z dálky obec jeví nedotčena, je v ní nepořádek, mokro a stopy po vodě na budovách. Věci, které podlehly zkáze čekají na odvezení na skládku. Na lidech je vidět vyčerpanost z úklidu, stálá nejistota a pocit bezmoci.

Příjezd dvou našich vozidel je omezen nedostatkem místa k manipulaci a deštivým počasím, ale i přes tyto podmínky se nám daří vše zvládnout a ulehčit tak rodinám Zikmundových, Humlových a Vránových. Věříme však, že jim zapůjčené kontejnery dobře poslouží. Z pohledu komerčních projektů, které nás všechny živí, se tato akce jeví jako drobnost, ale vděk a mnohde i slzy dojetí stojí za tu námahu.


Jsme držiteli ocenění Firma roku, Český lídr, Štiky českého byznysu, Exportér roku, Inovační firma a Slušná firma.

CERTIFIKACE

AQAP 2110

Osvědčení o shodě systému jakosti s požadavky ČSN EN ISO 9001:2016, ČOS 051672
C

Začněte odebírat náš E-bulletin

Odběrem našeho měsíčního ebulletinu získáte přehled o dění ve světě modulární architektury i o novinkách systému modulární výstavby KOMA.
Scroll Down Scroll down
 
POSLAT POPTÁVKU