Nabízíme nové fasády

Vybavili jsme výrobní firmu novými CNC stroji, které nám umožňují nabízet i nové druhy fasád. Budovy pořízené systémem modulární výstavby se vyznačují hlavně tím, že většina činností je provedena ve výrobním závodě. Investor si tak může vybrat z více možností buď je konečná fasáda provedena až na stavbě, v tomto případě lze použít veškerý sortiment fasádních systémů, které jsou na trhu dostupné nebo lze vybavit moduly fasádou již ve výrobním závodě. V tomto případě je u řady Standard Line přiznán rám modulu a fasáda je součástí sendvičové stěny. 

Firma KOMA MODULAR nabízí v tomto roce dva nové druhy této fasády. 

V prvním případě uvádí speciální lamelovou fasádu, která je kombinací plechových svislých lamel a cementotřískových desek. Tato fasáda ponechává vizuální dojem modularity.Pro systém lamel z ocelového pozinkovaného plechu využíváme nového strojního vybavení, kde příprava rozvinutých tvarů probíhá na vysekávacím stroji. Pro přesné naprogramování stroje je každý typ lamely nejprve počítačové vymodelován ve 3D SW CATIA. Výroba a montáž tohoto fasádního systému probíhá v uceleném procesu ve výrobní hale. 

Dsc 0644

V druhém případě jsme zavedli do nabídky fasádních systémů vnější plastové palubky Deceuninck. Plastové palubky od firmy Deceuninck jsou probarvené palubky s přiznanou drážkou, které jsou určeny k použití na obložení fasád. Naše konstrukční oddělení navíc vyřešila upevnění této fasády tak, že ji lze aplikovat přímo ve výrobním závodě na stěny modulů. Tato fasáda byla prvně použita na stěnách modulární školy pro belgické město De Klinge, o kterém píšeme na jiném místě.

Dsc 1199


Jsme držiteli ocenění Firma roku, Český lídr, Štiky českého byznysu, Exportér roku, Inovační firma a Slušná firma.

CERTIFIKACE

AQAP 2110

Osvědčení o shodě systému jakosti s požadavky ČSN EN ISO 9001:2016, ČOS 051672

Začněte odebírat náš E-bulletin

Odběrem našeho měsíčního ebulletinu získáte přehled o dění ve světě modulární architektury i o novinkách systému modulární výstavby KOMA.
Scroll Down Scroll down
 
POSLAT POPTÁVKU