Umístili jsme se mezi TOP 10 - Štiky českého byznysu ve Zlínském kraji

Do žebříčku Štiky českého byznysu jsou zařazeny firmy se sídlem v ČR, jež měly v posledním roce obrat vyšší než 10 milionů eur a zároveň splnily dvě základní kvalifikační kritéria: měly v hodnoceném tříletém období alespoň jeden kladný výsledek hospodaření a prokázaly schopnost dostát svým závazkům.

Projekt Štiky českého byznysu je unikátní v tom, že za předpokladu splnění vstupních kritérií nehraje v dalším hodnocení žádnou roli velikost podniku, a na předních místech se tak mohou umístit i méně známé či menší firmy. Hodnocení navíc není zároveň zatíženo žádnou individuální volbou, opírá se pouze o objektivní ekonomické ukazatele.

„Hlavní myšlenkou této soutěže je poukázat na ekonomický růst, který lze, alespoň z našeho pohledu, považovat za zdravý. Většina soutěží se soustředí pouze na růst tržeb - my však chceme ocenit ty, kteří dokážou při takovém růstu zároveň zvyšovat hodnotu své společnosti“ dodává ředitel Enterpreise Investor pro Českou republiku a Slovensko Ivan Jakúbek.


Jsme držiteli ocenění Firma roku, Český lídr, Štiky českého byznysu, Exportér roku, Inovační firma a Slušná firma.

CERTIFIKACE

AQAP 2110

Osvědčení o shodě systému jakosti s požadavky ČSN EN ISO 9001:2016, ČOS 051672
C

Začněte odebírat náš E-bulletin

Odběrem našeho měsíčního ebulletinu získáte přehled o dění ve světě modulární architektury i o novinkách systému modulární výstavby KOMA.
Scroll Down Scroll down
 
POSLAT POPTÁVKU