Elegantní přístavba hotelu Absolutum v Praze

Vedení hotelu Absolutum se rozhodlo, že své prostory zatraktivní o moderní konferenční místnost pro 60 lidí, se špičkovým audiovizuálním vybavením i mobilní protihlukovou příčkou. To ovšem vedení hotelu netušilo, že parcela, kde je přístavba umístěna, je nad trasou metra, a je na ni uvalena stavební uzávěra.

Proto se začala hledat ideální alternativa výstavby tak, aby splnila estetické i technické požadavky návrhu architekta Krčmárika. Řešení bylo svěřeno obchodnímu a technickému oddělení společnosti KOMA, která stavbu realizovala. „Modulární výstavba v podstatě byla jediným řešením, neboť mimo jiné má přístavba v podlaze přístup do šachty metra, a kdyby se jednalo o nějaké zásadní problémy, je možné stavbu během jednoho dne rozebrat a umožnit tak neomezený přístup do metra. Jen díky modulární výstavbě magistrát hlavního města Prahy stavbu povolil.“, vysvětluje Karel Kolínský, vedoucí obchodního oddělení KOMA pro Českou republiku. Jsme hrdi na to, že modulární KOMA výstavba dokáže reagovat na jakýkoliv problém.


Jsme držiteli ocenění Firma roku, Český lídr, Štiky českého byznysu, Exportér roku, Inovační firma a Slušná firma.

CERTIFIKACE

AQAP 2110

Osvědčení o shodě systému jakosti s požadavky ČSN EN ISO 9001:2016, ČOS 051672

Začněte odebírat náš E-bulletin

Odběrem našeho měsíčního ebulletinu získáte přehled o dění ve světě modulární architektury i o novinkách systému modulární výstavby KOMA.
Scroll Down Scroll down
 
POSLAT POPTÁVKU