KOMA podpořila Nadaci Tomáše Bati

Osobnost Tomáše Bati je pro KOMA Modular již od jejího vzniknu hlubokou inspirací. Fenomenální podnikatel, který Zlínský kraj pozvedl do neuvěřitelné výše, dokázal své myšlenky i produkty prosadit na celém světě. I proto je nám velikou ctí, že nyní KOMA spolupracuje s Nadací Tomáše Bati na popularizaci Baťova odkazu.  

KOMA vyrobila a dodala pro Nadaci Tomáše Bati prezentační CITY modul k 140. výročí narození světoznámého podnikatele. CITY modul již od začátku května umožňuje ve veřejném prostoru přiblížit život tohoto významného podnikatelského vizionáře. Doba i názory na Tomáše Baťu se mění, jedno však zůstává stejné a dosud platné, jeho slova: „Neodkazuji vám budovy ani stroje, jsou to jen hromady cihel a železa. Život tomu dávají teprve lidé.“ Jsme proto velmi rádi, že právě v produktu KOMA Modular se tyto myšlenky budou šířit po celé České republice, ale i v zahraničí.


Jsme držiteli ocenění Firma roku, Český lídr, Štiky českého byznysu, Exportér roku, Inovační firma a Slušná firma.

CERTIFIKACE

AQAP 2110

Osvědčení o shodě systému jakosti s požadavky ČSN EN ISO 9001:2009, ČOS 051622

Začněte odebírat náš E-bulletin

Odběrem našeho měsíčního ebulletinu získáte přehled o dění ve světě modulární architektury i o novinkách systému modulární výstavby KOMA.
Scroll Down Scroll down
 
POSLAT POPTÁVKU