Coneco 2011

Navazujeme na loňské úspěšné účinkování na mezinárodním stavebním veletrhu Coneco v Bratislavě, kde jsme získali za novinku - nízkoenergetický modul M3 ocenění Zlatou plaketu a za design ocenění Zlatý Leonardo. Budeme vystavovat na volné ploše č. 22 sestavu modulů z řady ComfortLine v provedení Light. Sestava ze tří modulů bude uzpůsobena jako zázemí pro sportovce se společenskou místností, dvou prosklených kanceláří, technickou místností, WC por ženy, WC pro muže a sprchou. Celá sestava bude v moderním designu. Všichni příznivci modulární výstavby jsou srdečně zvání. Mezinárodní stavební veletrh CONECO 2011 bude probíhat ve dnech 29. 3. 2011 až 2. 4. 2011.

Součástí veletrhu bude i naše generální partnerství Konference o modulární výstavbě dne 30. 3. 2011 a předání cen nejúspěšnějším architektonickým návrhům soutěže o modulární přístavbu soukromé vysoké školy Sting v Brně.


Jsme držiteli ocenění Firma roku, Český lídr, Štiky českého byznysu, Exportér roku, Inovační firma a Slušná firma.

CERTIFIKACE

PAVUS

Obytný a sanitární kontejner TYP C3, StandardLine

AQAP 2110

Osvědčení o shodě systému jakosti s požadavky ČSN EN ISO 9001:2016, ČOS 051672
C

Začněte odebírat náš E-bulletin

Odběrem našeho měsíčního ebulletinu získáte přehled o dění ve světě modulární architektury i o novinkách systému modulární výstavby KOMA.
Scroll Down Scroll down
 
POSLAT POPTÁVKU