Herzlich Willkommen – unikátní multikulturní iniciativa na cestách

KOMA již v roce 2013 uvedla v život nový typ modulu, který jsme pojmenovali CITY module, neboť jeho unikátní lichoběžníkový tvar dokáže oživit různá místa ve městech. V současné době se jedná o prototypy, které KOMA zkouší při různých příležitostech. Po velmi úspěšném uvedení v Brně, kde otevřené CITY moduly (bez stěn) plnily funkci ojedinělých altánů v areálu Místodržitelského paláce, se tentokrát uzavřené prototypy CITY Modulů uvedly v Ostravě na akci s názvem Herzlich Willkommen. 

Tato ojedinělá akce má za cíl, přiblížit domácím občanům život cizinců. Do projektu je zapojeno na šest států a v každém z nich se na několik dnů postaví sestava dvou CITY modulů, která je v interiéru rozdělena na šest samostatných kójí. V každé z nich pak zástupce jednoho etnika přibližuje domácím, jaké to je být cizincem. 

KOMA je velmi ráda, že mohla sponzorsky pomoci akci tím, že dodala zdarma dle přání organizátorů dva CITY moduly, které nejen že oživily města po celé Evropě, ale tamním obyvatelům také rozšířily obzory. I na této akci jsou tak opět demonstrovány zásadní výhody modulární výstavby a to zejména mobilita a variabilita.


Jsme držiteli ocenění Firma roku, Český lídr, Štiky českého byznysu, Exportér roku, Inovační firma a Slušná firma.

CERTIFIKACE

AQAP 2110

Osvědčení o shodě systému jakosti s požadavky ČSN EN ISO 9001:2016, ČOS 051672
C

Začněte odebírat náš E-bulletin

Odběrem našeho měsíčního ebulletinu získáte přehled o dění ve světě modulární architektury i o novinkách systému modulární výstavby KOMA.
Scroll Down Scroll down
 
POSLAT POPTÁVKU