KOMA Kontejnery oživily veřejný prostor v Praze na Designbloku

KOMA ve spolupráci s architektonickým studiem Chybík Krištof AA a zejména studenty z Fakulty designu a umění Ladislava Sutnara ZČU v Plzni uvedla v rámci Designbloku 14 jednu z expozic FDU v atypických CITY modulech lichoběžníkového tvaru. Na první pohled zajímavé kontejnery stojí přímo v historickém centru Prahy v ulici Na Příkopech.

Expozice v CITY modulech byly rozděleny na dvě tvůrčí skupiny. Skupina KYČN vytvořila v jednom CITY modulu herní odpočinkové místo, kde si kolemjdoucí mohli na tabletech zahrát počítačovou hru. Druhý kontejner byl navržen skupinou SKLENÍK a jednalo se o tělocvičnu, ve které si lidé mohli zaběhnout maraton (pokud v kontejneru poběží 3500 krát dokola), nebo si vyzkoušet běh na 4,6 metru. O tom, že skupina SKLENÍK myslí svoji aktivitu vážně, se lze přesvědčit nejenom na video spotu http://vimeo.com/108446159, ale i na stránkách Kontejrun.

Je potěšující, že ulice plná historických domů a obchodů s módními značkami, nabízí odpočinkovou zónu v kontejnerech, které vypadají jednoduše skvěle.


Jsme držiteli ocenění Firma roku, Český lídr, Štiky českého byznysu, Exportér roku, Inovační firma a Slušná firma.

CERTIFIKACE

AQAP 2110

Osvědčení o shodě systému jakosti s požadavky ČSN EN ISO 9001:2016, ČOS 051672
C

Začněte odebírat náš E-bulletin

Odběrem našeho měsíčního ebulletinu získáte přehled o dění ve světě modulární architektury i o novinkách systému modulární výstavby KOMA.
Scroll Down Scroll down
 
POSLAT POPTÁVKU