Zelená administrativní budova ve Wesselingu, D

Zařazení
Administrativní budovy – Kanceláře
Rok realizace
2013
VÝROBKOVÁ ŘADA
StandardLine
Země realizace
Německo
Technické specifikace
Počet modulů
38
Délka výroby
4 týdny
Délka stavby
5 týdnů
Užitná plocha
688 m2

Firma AMTRA se věnuje prodeji a pronájmu obytných kontejnerů a proto pro své zaměstnance vyžaduje kontejnerovou budovu, která bude splňovat velmi vysoké nároky. Jsme potěšeni, že se právě firma z oboru, obrátila na společnost KOMA.

Vnější tvar budovy umožnil na 2. podlaží udělat terasu a balkon z tropického dřeva. Všechna patra budovy jsou zastřešena ocelovou střechou s nosností 260kg/m2 (kvůli očekávané zimní zátěži), a jsou společně s terasou a balkonem odvodněny žlabem. Budova má celkem 3 obývané podlaží, 4. podlaží slouží jako světlík pro prosvětlení vnitřní části budovy a při požáru vytváří komínový efekt pro odvod kouře, neboť ho snímá čidlo, které řídí případné větrání budovy. Tento prostor, jenž je umocněn průhledem skrz všechny podlaží, nemá nejen praktický, ale také estetický přínos.

Pobočka ve Wesselingu také splňuje požární odolnost F30, přičemž vnitřní schodiště dokonce F90. Skladby podlah, stěn a stropu jsou kompletně řešeny suchou výstavbou a jsou povrchově upraveny. Vnitřní dispozice budovy byly řešeny v úzké spolupráci se zástupci investora. Jedná se tak vesměs u příjemně působící interiéry plné světla.

Jsme držiteli ocenění Firma roku, Český lídr, Štiky českého byznysu, Exportér roku, Inovační firma a Slušná firma.

CERTIFIKACE

PAVUS

Obytný a sanitární kontejner TYP C3, StandardLine

AQAP 2110

Osvědčení o shodě systému jakosti s požadavky ČSN EN ISO 9001:2016, ČOS 051672
C

Začněte odebírat náš E-bulletin

Odběrem našeho měsíčního ebulletinu získáte přehled o dění ve světě modulární architektury i o novinkách systému modulární výstavby KOMA.
Scroll Down Scroll down
 
POSLAT POPTÁVKU