Sdílko v Ostravě-Porubě opět ve spojení se CITY moduly

Druhý ročník úspěšného projektu, který se pomocí modulárních staveb snaží ozvláštnit a doplnit veřejný prostor, opět zabezpečily moduly společnosti KOMA. V celkem šesti CITY modulech se mohli představit nejen místní drobní podnikatelé, ale akce byla také věnována problematice veřejného prostoru.  

Sdílko prosadila místostarostka Ostravy-Poruby Zuzana Bajgarová. Zaujaly mě hlavně dvě myšlenky. Zaprvé veřejný prostor a práce s ním, a zadruhé drobní podnikatelé a jak na ně poukazovat, jak je zviditelnit.“ Akce probíhala každý den od 24. srpna do 21. září v místě zvaném U Floridy. Lidé tam sice chodili, poseděli, ale Sdílko ukázalo jak obrovský a nevyužitý potenciál toto místo nabízí.   Na své si přišli všichni od nejmenších až po seniory. CITY moduly opět ukázaly, že do města patří a mají obrovský potenciál právě pro tyto krátkodobé akce ve veřejném prostoru. 


Jsme držiteli ocenění Firma roku, Český lídr, Štiky českého byznysu, Exportér roku, Inovační firma a Slušná firma.

CERTIFIKACE

AQAP 2110

Osvědčení o shodě systému jakosti s požadavky ČSN EN ISO 9001:2009, ČOS 051622

Začněte odebírat náš E-bulletin

Odběrem našeho měsíčního ebulletinu získáte přehled o dění ve světě modulární architektury i o novinkách systému modulární výstavby KOMA.
Scroll Down Scroll down