Ve Vizovickém areálu jsme otevřeli novou modulární jídelnu

Konečně můžeme napsat i v pravidelném e-bulletinu, že se nám podařilo dokončit dlouho avizovanou modulární multifunkční stavbu, která zejména funguje jako zázemí pro zaměstnance a jako každodenní závodní jídelna. Budova z velkoformátových modulů Comfort není však určena pouze pro stravování a zázemí. Stavba je navržena tak, aby se v jejích útrobách mohly konat různé akce, jako jsou konference, zasedání, či přednášky. Navíc tato modulární stavba navržená architektonickým studiem Chybík+Krištof AA obsahuje také odpočinkové prostory, kde si zaměstnanci mohou oddychnout, či utříbit myšlenky. Za tímto účelem budou zřejmě nejvíce používány tři venkovní terasy.

Jídelna s novými šatnami našim zaměstnancům doslova rostla před očima. Marketingový ředitel KOMA tento projekt s odstupem hodnotí takto: „Jsem rád, že jsem součástí firmy, která se stará o své zaměstnance takovým způsobem, ať už je to ve formě moderního výrobního závodu nebo zázemí. Jsem hrdý na to, že KOMA má tuto filozofii. Úspěch každého podnikání je totiž ve schopnosti vytvořit funkční, pracovitý a loajální tým. A plány vedení tímto počinem nekončí, všichni se těšíme na nové výzvy a jejich uskutečnění.“


Jsme držiteli ocenění Firma roku, Český lídr, Štiky českého byznysu, Exportér roku, Inovační firma a Slušná firma.

CERTIFIKACE

AQAP 2110

Osvědčení o shodě systému jakosti s požadavky ČSN EN ISO 9001:2016, ČOS 051672
C

Začněte odebírat náš E-bulletin

Odběrem našeho měsíčního ebulletinu získáte přehled o dění ve světě modulární architektury i o novinkách systému modulární výstavby KOMA.
Scroll Down Scroll down
 
POSLAT POPTÁVKU