Zlín Design Week představil unikátní CITY moduly KOMA

Týdenní festival z přelomu dubna a května 2016 se opět odehrával pod taktovkou studentů Fakulty multimediálních komunikací UTB ve Zlíně a nabídl množství různorodých akcí. Na šestnácti místech ve Zlíně se postupně odehrálo několik výstav, bylo možné navštívit prezentace desítek značek, na 12 inspirativních řečníků vystoupilo v rámci Konference design & marketing, v Kongresovém centru byly předány ceny Talent designu 2016 v celkem pěti kategoriích a na party bylo možné zajít až pětkrát. KOMA Modular byla generálním partnerem celého festivalu, kam dodala 25 CITY modulů a osobitý dvoupodlažní objekt Lighthouse. Díky tomu se ZDW naplno prosadil také ve veřejném prostoru.

Samotné CITY moduly byly k nalezení na třech místech – jedním z nich bylo náměstí Míru, zbylé byly rozmístěny v působivém areálu bývalých baťovských továren, konkrétně před 64. budovou a na parkovišti před 34. budovou, kde byl vystavován také unikátní KOMA Lighthouse.


Jsme držiteli ocenění Firma roku, Český lídr, Štiky českého byznysu, Exportér roku, Inovační firma a Slušná firma.

CERTIFIKACE

AQAP 2110

Osvědčení o shodě systému jakosti s požadavky ČSN EN ISO 9001:2009, ČOS 051622

Začněte odebírat náš E-bulletin

Odběrem našeho měsíčního ebulletinu získáte přehled o dění ve světě modulární architektury i o novinkách systému modulární výstavby KOMA.
Scroll Down Scroll down