Od 1.1.2014 zkracujeme název naší firmy na KOMA MODULAR

Oznamujeme všem příznivcům a obchodním partnerům modulární architektury a společnosti KOMA MODULAR CONSTRUCTION, že naše firma bude od Nového roku 2014 užívat nový název KOMA MODULAR s.r.o..
Vedení společnosti se pro tento krok rozhodlo ne kvůli obecnému trendu „pouhého zkracování“, ale zejména kvůli tomu, že původní název KOMA MODULAR CONSTRUCTION splnil svůj záměr v době, kdy slovo „construction“ demonstrovalo zaměření výroby. V současnosti se povědomí o značce KOMA natolik rozšířilo, že tohoto poslední slova není třeba užívat a společnost si nechává v názvu brand KOMA a doplňují zaměření v podobě slova „modular“. Název společnosti lze tak v češtině chápat jako „KOMA modulární“.
Protože KOMA MODULAR je firma, se kterou se dobře spolupracuje, usnadňujeme i vyslovení našeho názvu všem současným, potenciálním i budoucím partnerům, přičemž vše ostatní zůstává při starém, včetně nadstandardního poskytování služeb, jedinečných výrobků a inovativní činnosti.


Jsme držiteli ocenění Firma roku, Český lídr, Štiky českého byznysu, Exportér roku, Inovační firma a Slušná firma.

CERTIFIKACE

AQAP 2110

Osvědčení o shodě systému jakosti s požadavky ČSN EN ISO 9001:2016, ČOS 051672

Začněte odebírat náš E-bulletin

Odběrem našeho měsíčního ebulletinu získáte přehled o dění ve světě modulární architektury i o novinkách systému modulární výstavby KOMA.
Scroll Down Scroll down
 
POSLAT POPTÁVKU