Modulární jídelna pro zaměstnance firmy KOMA

Zařazení
Realizace pro stravování – Restaurace
Rok realizace
2013
VÝROBKOVÁ ŘADA
ComfortLine
Země realizace
Česká republika
Architekt / studio
CHYBIK+KRISTOF ASSOCIATED ARCHITECTS s.r.o.
Technické specifikace
Počet modulů
19
Délka výroby
3 týdny
Délka stavby
8 týdnů
Užitná plocha
649 m2

Dlouho avizovaná modulární multifunkční stavba v areálu KOMA ve Vizovicích je dokončena. Jídelna a moderní zázemí pro pracovníky firmy tak slouží vedle svého hlavního účelu i pro kulturní a společenské akce.

Nová modulární budova, navržená architekty Chybíkem a Krištofem naplňuje filozofii firmy, jež tvrdí, že kvalitní produkty mohou vytvářet pouze kvalitní a spokojení zaměstnanci. Architektonický návrh proto elegantně řeší interiér budovy, kdy vnitřní prostory odrážejí nejnovější trendy, jsou barvené a působí svěžím a příjemným dojmem. Navíc vytváří pro lidi prostory, kam rádi zajdou a ač jsou stále v areálu firmy, tak si od práce dokáží odpočinout. Budova je díky velikým oknům nádherně prosvětlená. Exteriérové řešení působí již na první dojem atraktivně. Nejde jen o zajímavou skladbu modulů a terasy, ale také o nápadité fasádní řešení, na kterém se v těchto dnech pracuje (projekt počítá s osazením sekundární fasády z tahokovu, která bude instalovaná do konce února 2014). 

Modulární architektura má jednoduše budoucnost!

Jsme držiteli ocenění Firma roku, Český lídr, Štiky českého byznysu, Exportér roku, Inovační firma a Slušná firma.

CERTIFIKACE

PAVUS

Obytný a sanitární kontejner TYP C3, StandardLine

AQAP 2110

Osvědčení o shodě systému jakosti s požadavky ČSN EN ISO 9001:2016, ČOS 051672
C

Začněte odebírat náš E-bulletin

Odběrem našeho měsíčního ebulletinu získáte přehled o dění ve světě modulární architektury i o novinkách systému modulární výstavby KOMA.
Scroll Down Scroll down
 
POSLAT POPTÁVKU