Pavilon ČR na světové výstavě EXPO

Zařazení
Ostatní – Eventové moduly
Rok realizace
2015
VÝROBKOVÁ ŘADA
ComfortLine
Země realizace
Itálie

Český pavilon EXPO2015 představuje špičkovou českou modulární architekturu. Má za cíl poskytnout adekvátní prostor pro expozice s funkčním zázemím pomocí jednoduché technologie modulů.

Koncept je založen na dočasnosti pavilonu a na tématu Světové výstavy Expo 2015 „Potraviny pro planetu, energie pro život“. Mottem pavilonu je voda, pavilon prezentuje nejnovější možnosti nanotechnologického čištění vody a zároveň tradiční vztah České republiky k vodě (lázeňství, apod.) formou bazénu, který je součástí veřejného prostoru pavilonu. 

Soudobá architektura pavilonu odkazuje na jednoduchost národního stylu – na modernismus. Ve spodní části se nachází bazén, malý amfiteátr a restaurace. V patře jsou výstavní prostory umístěné kolem centrálního átria a další restaurace, následuje přístupná zelená střecha, které poskytuje návštěvníkovi výhled na celý areál světové výstavy. 

 
Jsme držiteli ocenění Firma roku, Český lídr, Štiky českého byznysu, Exportér roku, Inovační firma a Slušná firma.

CERTIFIKACE

AQAP 2110

Osvědčení o shodě systému jakosti s požadavky ČSN EN ISO 9001:2016, ČOS 051672

Začněte odebírat náš E-bulletin

Odběrem našeho měsíčního ebulletinu získáte přehled o dění ve světě modulární architektury i o novinkách systému modulární výstavby KOMA.
Scroll Down Scroll down
 
POSLAT POPTÁVKU