Kancelářská budova pro firmu AREVA

Zařazení
Administrativní budovy – Kanceláře
Rok realizace
2012
VÝROBKOVÁ ŘADA
StandardLine
Země realizace
Francie

Naše firma vyhrála výběrové řízení na dodávku třípodlažní administrativní budovy pro francouzskou energetickou společnost AREVA. Firma AREVA je jednou ze třech firem, které se ucházejí o rozšíření jaderné elektrárny v Temelíně. Areva je francouzská státní korporace, zaměřující svou činnost na jadernou energetiku. Francouzská firma dala přednost naší společnosti hlavně díky referencím dodávek pro ostatní energetické společnosti jako je EXON MOBILE nebo český ČEZ. Hlavně ale rozhodla naše schopnost vyhovět náročným požadavkům zákazníků z energetické branže a demonstrace našich sofistikovaných výrobních prostor s důrazem na řízení štíhlé výroby. Ve finále si firma AREVA vybírala ze čtyř firem a to mezi francouzskou pronájmovou firmou Algeco, francouzským specialistou na modulární výstavbu - firmou Yves Cougnaud, anglickou firmou Portakabin a naší firmou.

Vlastní budova je tvořena desetimetrovými moduly, které umožňují výstavbu společenských prostor v celém rozponu deseti metrů bez výztuh. Jednotlivé moduly a tím i celá budova jsou konstruovány pro extrémní povětrnostní podmínky v agresivním přímořském prostředí. Samozřejmostí je i vyšší požární odolnost. Každý modul má spádovanou střechu, čímž jsme ušetřili investorovi náklady na pořízení sekundární spádované střechy. Opláštění celé budovy je provedeno pomocí hliníkových kompozitních panelů.

Umístění administrativní budovy je v přísně střeženém unikátním objektu na recyklaci jaderného odpadu. Z těchto důvodů jsme museli splňovat přísná bezpečností kriteria.

Jsme držiteli ocenění Firma roku, Český lídr, Štiky českého byznysu, Exportér roku, Inovační firma a Slušná firma.

CERTIFIKACE

PAVUS

Obytný a sanitární kontejner TYP C3, StandardLine

AQAP 2110

Osvědčení o shodě systému jakosti s požadavky ČSN EN ISO 9001:2016, ČOS 051672
C

Začněte odebírat náš E-bulletin

Odběrem našeho měsíčního ebulletinu získáte přehled o dění ve světě modulární architektury i o novinkách systému modulární výstavby KOMA.
Scroll Down Scroll down
 
POSLAT POPTÁVKU