Comfort Line

Mercedes mezi moduly – možnost výstavby nízkoenergetických staveb.

Nízkoenergetické modulární domy ComfortLine

Certifikát žárově zinkované oceli

Když se zeptáte spokojených majitelů modulárních staveb, co na nich nejvíce oceňují, odpoví vám jasně. Tyto stavby jsou bezkonkurenčně mobilní, šetří peníze, čas i přírodu. Některé nízkoenergetické domy skutečně poskytují velkou úsporu oproti standardním domům - a to zejména díky šetrným, ekologickým a ekonomickým způsobům vytápění a perfektnímu zateplení fasády, střechy a podlahy s minimalizací tepelných mostů.

Moduly splní i nejnáročnější přání

Také jste vždycky snili o tom, že si necháte zkostruovat stavbu přesně podle vašich představ? Modulární domy udělají ze snu skutečnost. Poskytují totiž ohromnou variabilitu, díky které se staly okamžitě miláčkem těch nejnáročnějších klientů. V modulárním domě můžete uskutečnit své podnikatelské plány, modulární domy se s úspěchem uplatňují ve školství, ale i jako domovy pro seniory a v neposlední řadě uspokojí moderní představy o bydlení.

Fasáda může být futuristická i přírodní

Začněmě třeba u fasády. Vybírat můžete z mnoha typů různých obkladových materiálů různých vlastností. Někteří lidé volí třeba supermoderní, futuristické obklady, které dají objektu punc sci-fi. Další zákazníci pak zůstávají při zemi a raději upřednostňují přírodní a decentní materiály, díky kterým modulární stavby lépe zapadnou do krajiny. Fantazii se opravdu meze nekladou. Vše závisí na architektovi, jak pochopí přání investora a skloubí s místem, kde se plánuje budoucí stavba umístit.

Váš dům může mít obrovskou skleněnou stěnu

Fantazie ovšem může zůstat ve hře i poté, co vyberete fasádu. Vnější podobu objektu samozřejmě tvoří i okna a dveře. Jejich rozmístění a velikost je opět jen a jen na vás. Modulární dům může mít malá okna, ale i obrovské skleněné stěny, které do objektu pustí maximum slunečních paprsků.

Mnoho podob interiéru

Řešení samotného interiéru je pak opět na vás, modulární domy poskytují prostor pro koupelnu, kuchyň, kancelářské i společenské prostory. Jejich podobu určíte jedině vy. Mnoho podob může mít i vnitřní obklad nebo podlahy. Chcete keramický obklad v koupelně a betonovou podlahu v kanceláři? Není problém. Neobvyklou podobu celého prostoru můžou navíc klidně umocnit krbová kamna. Stejné interiérové povrchy podlah a stěn jako jsou používány při standardní výstavbě, můžete použít i v modulární výstavbě.

K realizaci modulového domu přizvěte odborníky.

Ke stavbě modulových domů rozhodně přizvěte odbornou a renomovanou firmu. Objekt objednáte, do několika měsíců vám ho vyrobí a vlastní stavba bude trvat doslova pár dní. Pokud chcete při stavbě nové restaurace nebo kancelářského objektu ušetřit čas, peníze i nervy, rozhodněte se pro modulární výstavbu.

Školky z modulů M3 - ComfortLine

vám nabízí nejen rychlé řešení školských prostor. Modulů M3 nabízí také moderní design stavby, charakteristický celoprosklenými stěnami a funkcionalistickou architekturou. Parametry tepelných izolací splňují charakteristiku nízkoenergetických budov. V modulárních stavbách využijete stejné druhy vytápění jako u standardní výstavby, dle vašich preferencí či dostupných zdrojů. Dodržené parametry nízkoenergetického domu šetří náklady na provoz budovy vytvořené z těchto modulů.

Stavby z nízkoenergetických modulů M3 si můžete nejen koupit, ale i pronajmout. Při volbě modulární výstavby šetříte náklady, v porovnání s klasickou metodou výstavby ušetříte až 30% nákladů. Předností je rychlost a to jak v pořízení, tak možnosti okamžitého nastěhování – nemusíte čekat, až budova vyschne, jako je to u standardní výstavby a mokrých procesů. Budovu můžete v průběhu užívání rozšiřovat či zmenšovat, přidáváním modulů nebo naopak odebíráním. Odebrané moduly využijete na novém místě nebo je můžete prodat bez vazby na pozemek.

Administrativní budovy

Administrativní budovy z modulů Comfort Line vám nabízí rychlé řešení a kvalitní administrativních prostor. Můžete si je pořídit buď koupí, ale také formou dlouhodobého pronájmu nebo zpětného odkupu. Administrativní budovy ComfortLine se vyznačují vysokou úrovní zpracování s důrazem na detail. Moduly M3 určené pro pronájem jsou standardně vybaveny prosklenými demontovatelnými příčkami a technickou místností, kde je rekuperační jednotka. K vytápění nízkoenergetických modulárních kanceláří M3 je standardně používáno tepelné čerpadlo, kterým nájemník šetří své náklady na provoz. Dodržené parametry nízkoenergetického domu šetří náklady na provoz budovy vytvořené z těchto modulů. Přednosti modulární výstavby vám ušetří až 30 % nákladů v pořízení i provozu budovy. Nastěhovat se můžete takřka ihned.

V případě , že zvolíte formu pořízení klasickým nákupem, přizpůsobíme řešení vše vašim požadavkům. To znamená způsob vytápění, lektroinstalaci, dispoziční řešení apod.

Certifikace

AQAP 2110

Osvědčení o shodě systému jakosti s požadavky ČSN EN ISO 9001:2009, ČOS 051622

Podpora pro zákazníky

Odběrem našeho měsíčního ebulletinu získáte přehled o dění ve světě modulární architektury i o novinkách systému modulární výstavby KOMA.
Scroll Down Scroll down