KOMA

cs | en | de

Comfort Line

Nízkoenergetické modulární domy ComfortLine

Golf_lozorno_tisk-9

Když se zeptáte spokojených majitelů modulárních staveb, co na nich nejvíce oceňují, odpoví vám jasně. Tyto stavby jsou bezkonkurenčně mobilní, šetří peníze, čas i přírodu. Některé nízkoenergetické domy skutečně poskytují velkou úsporu oproti standardním domům - a to zejména díky šetrným, ekologickým a ekonomickým způsobům vytápění a perfektnímu zateplení fasády, střechy a podlahy s minimalizací tepelných mostů.

Moduly splní i nejnáročnější přání

Také jste vždycky snili o tom, že si necháte zkostruovat stavbu přesně podle vašich představ? Modulární domy udělají ze snu skutečnost. Poskytují totiž ohromnou variabilitu, díky které se staly okamžitě miláčkem těch nejnáročnějších klientů. V modulárním domě můžete uskutečnit své podnikatelské plány, modulární domy se s úspěchem uplatňují ve školství, ale i jako domovy pro seniory a v neposlední řadě uspokojí moderní představy o bydlení.

Fasáda může být futuristická i přírodní

Začněmě třeba u fasády. Vybírat můžete z mnoha typů různých obkladových materiálů různých vlastností. Někteří lidé volí třeba supermoderní, futuristické obklady, které dají objektu punc sci-fi. Další zákazníci pak zůstávají při zemi a raději upřednostňují přírodní a decentní materiály, díky kterým modulární stavby lépe zapadnou do krajiny. Fantazii se opravdu meze nekladou. Vše závisí na architektovi, jak pochopí přání investora a skloubí s místem, kde se plánuje budoucí stavba umístit.

Váš dům může mít obrovskou skleněnou stěnu

Fantazie ovšem může zůstat ve hře i poté, co vyberete fasádu. Vnější podobu objektu samozřejmě tvoří i okna a dveře. Jejich rozmístění a velikost je opět jen a jen na vás. Modulární dům může mít malá okna, ale i obrovské skleněné stěny, které do objektu pustí maximum slunečních paprsků.

Mnoho podob interiéru

Řešení samotného interiéru je pak opět na vás, modulární domy poskytují prostor pro koupelnu, kuchyň, kancelářské i společenské prostory. Jejich podobu určíte jedině vy. Mnoho podob může mít i vnitřní obklad nebo podlahy. Chcete keramický obklad v koupelně a betonovou podlahu v kanceláři? Není problém. Neobvyklou podobu celého prostoru můžou navíc klidně umocnit krbová kamna. Stejné interiérové povrchy podlah a stěn jako jsou používány při standardní výstavbě, můžete použít i v modulární výstavbě.

K realizaci modulového domu přizvěte odborníky.

Ke stavbě modulových domů rozhodně přizvěte odbornou a renomovanou firmu. Objekt objednáte, do několika měsíců vám ho vyrobí a vlastní stavba bude trvat doslova pár dní. Pokud chcete při stavbě nové restaurace nebo kancelářského objektu ušetřit čas, peníze i nervy, rozhodněte se pro modulární výstavbu.

Technický popis