KOMA

cs | en | de

Standard Line

Obytné a sanitární kontejnery

Obytné kontejnery, jejichž nosná kostra je provedena z žárově zinkovaného plechu, mají prodlouženou životnost bez nutnosti dodatečných opravných nátěrů. Obytné kontejnery, nebo chceteli modulární výstavba, představují novou alternativu ve stavebnictví. Alternativu ekonomickou, finančně nenáročnou a navíc i ekologickou. Pokud se rozhodnete, že chcete rychle (v řádu týdnů) postavit třeba ubytovnu, restauraci, zázemí pro dělníky nebo školku, obytný kontejner představuje ideální řešení.

01_zahradni_architektura_ivanice_06_2009_032

Obytné kontejnery jsou řešením pro školky i ubytovny

Obytné kontejnery si můžete vybrat podle sebe, žádné vaše přání není nerealizovatelné. Renomované specializované firmy nabízí řadu variant: na výběr jsou samostatné obytné a sanitární kontejnery i složité sestavy, které mohou mít i tři patra. Obytné buňky se tak stávají jedinečným řešením třeba pro zmíněné mládežnické ubytovny nebo pro školky, kterých je v Česku stále nedostatek.

Fasádu si vyberete podle sebe

Pokud si myslíte, že kontejnerové domy jsou sice užitečné a ekonomické, ale na pohled nevzhledné, vyvedeme vás z omylu. Na modulární stavby i obytné kontejnery lze aplikovat řadu fasád: od futuristických, přes standardní, až po fasády s přírodními motivy, které budou skvěle korespondovat s krajinou.

Vyhrajte si s interiérem, vaši peněženku to nezruinujeRazitko Pozink

Co se týče vnitřku kontejnerového domu, rozhodně nečekejte nějaký strohý kumbál. Vybavení interiéru je opět na vás. Vyhrát si můžete s každou místností nového prostoru.

Celý obytný kontejner můžete navíc rychle demontovat a přemístit jinam. Všechny vlastnosti samozřejmě zůstanou zachovány. Rozhodně se nemusíte bát, že stavba zruinuje vaše bankovní konto. Obytné kontejnery? Ceník rozhodně neobsahuje astronomické sumy. Naopak. Ušetříte statisíce, někdy i miliony korun oproti klasickým stavbám. Zašlete nám Váš požadavek a obratem získáte přesnou cenovou nabídku.

K vysokému standardu našich výrobků přispívá i to, že jsme první a jediní výrobci, kteří standardně používají pro výrobu nosných rámů obytných a sanitárních kontejnerů žárově zinkované plechy. Investor má tak záruku vyšší životnosti našich výrobků a nemusí plýtvat prostředky na budoucí údržbu rámů. Naše firma poskytuje záruku na rámy 8 let.

Videogalerie