Standard Line

Nejprodávanější typ prostorových modulů díky poměru kvality a ceny. S variabilními fasádami, plně volitelným interiérem. Typicky využíván na obytné a sanitární objekty.

Obytné a sanitární kontejnery

Certifikát žárově zinkované oceli

Obytné kontejnery, jejichž nosná kostra je provedena z žárově zinkovaného plechu, mají prodlouženou životnost bez nutnosti dodatečných opravných nátěrů. Obytné kontejnery, nebo chcete-li modulární výstavba, představují novou alternativu ve stavebnictví. Alternativu ekonomickou, finančně nenáročnou a navíc i ekologickou. Pokud se rozhodnete, že chcete rychle (v řádu týdnů) postavit třeba ubytovnu, restauraci, zázemí pro dělníky nebo školku, obytný kontejner představuje ideální řešení.

 

Řešení pro školky, ubytovny, sídla firem i sportovní zázemí.

Obytné kontejnery si můžete vybrat podle sebe, žádné vaše přání není nerealizovatelné. Renomované specializované firmy nabízí řadu variant: na výběr jsou samostatné obytné a sanitární kontejnery i složité sestavy, které mohou mít i tři patra. Obytné moduly se tak stávají jedinečným řešením třeba pro zmíněné mládežnické ubytovny nebo pro školky a školy, kterých je v Česku stále nedostatek, ale i jako sídla firem, nemocnice nebo zázemí pro sportovce. 

Ke školkám se pojí i různé formy financování stavby, počínaje klasickým prodejem až po velmi atraktivní pronájem se zpětným odkupem. Školské stavby často těží z výhody modulární výstavy – její flexibility, kdy je možné v reálném čase navyšovat či snižovat kapacitu stavby.

Mobility

In addition you can quickly dismantle and move the whole residential container.  All its properties will be preserved, of course. You need not be afraid that the construction will ruin your bank account. Residential containers? The price list by no means contains astronomical sums. Rather to the contrary. You will save hundreds of thousands, or even millions you would have needed to invest into a traditional building. Send us your requirement and we will send you an accurate quote by turn of post. 

Jsme držiteli ocenění Firma roku, Český lídr, Štiky českého byznysu, Exportér roku, Inovační firma a Slušná firma.

CERTIFIKACE

AQAP 2110

Osvědčení o shodě systému jakosti s požadavky ČSN EN ISO 9001:2009, ČOS 051622

Začněte odebírat náš E-bulletin

Odběrem našeho měsíčního ebulletinu získáte přehled o dění ve světě modulární architektury i o novinkách systému modulární výstavby KOMA.
Scroll Down Scroll down